Sıralama seçin
Ugreen - Ugreen Araç İçi Park Numaratörü
Ugreen Araç İçi Park Numaratörü
%50indirim
109,89 TL
54,89 TL
Viofo - Viofo A129 GPS Modüllü Araç Kamerası
Viofo A129 GPS Modüllü Araç Kamerası
%26indirim
1.599,90 TL
1.179,90 TL
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Araç Kamerası


MaxiTekno’da en uygun fiyatlı araç kamerası modellerini bulabilirsiniz. Xiaomi, Yi, HP, Viofo, Anytek, 70Mai, Mijia marka araç kamerası modellerinin yer aldığı Maxitekno’da en iyi araç kamerası çeşitleri ve uygun fiyatlı kamera modelleri yer almaktadır.

Araç içi kamera sistemleri trafik kazası ve hırsızlık gibi durumlarda sürücülerin delil sunmasını kolaylaştırmaktadır. Sürücü ve yolcu güvenliği açısından araç kamerası çeşitleri aracın içini ve dışını net bir şekilde kayıt altına alarak, görüntüleri hafızasına kaydedebilmekte ve görüntüler USB kablo sayesinde kolaylıkla dijital ortama aktarılabilmektedir. Araç kamerası ile ilk kez sürüş deneyimi yaşadığınız güzergahlarda sokak ve cadde isimlerini de kayıt altına alabileceğiniz için aynı yerlere bir sonraki seyahatinizde ulaşımda zorluk yaşamazsınız. Sitemizde ön kamerası Full HD, arka kamera ise HD kayıt yapabilen dikiz aynalı araç kamerası, silindirik tasarımı ile basitliği ve kullanışlılık sunan Xiaomi araç kamerası, çektiğiniz görüntüleri izleyebilme olanağı bulunan LCD ekranlı araç kamera modelleri bulabilirsiniz.

İhtiyacınızı karşılayacak en iyi araç kamerası modellerini keşfetmek, en uygun araç kamerası fiyatları arasından tercihinizi yapmak için hemen kamera modellerimizi inceleyin. Sitemizden satın aldığınız araç kamerası modellerini araç içi şarj kablosu ve USB kablo ile kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

En kaliteli teknolojik ürünlere sahip olmak için bilişim teknolojisinin hızlı yükselişini yakından takip eden teknoloji market MaxiTekno ile uygun fiyatlı elektronik alışverişinin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.