Tam kapanma.jpg (320 KB)

Bilgisayar Ekipman ve Malzemeleri

Sıralama seçin
Logitech - Logitech M100R USB Kablolu Mouse
Logitech M100R USB Kablolu Mouse
%25indirim
159,90 TL
119,90 TL
Toplam 462 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayar


MaxiTekno’da en uygun fiyatlı bilgisayar aksesuarları modellerini bulabilirsiniz. Alseye, Xiaomi, Ugreen, Juo gibi markaların yer aldığı Maxitekno’da dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar kullanırken oldukça işinize yarayacak bilgisayar aksesuar çeşitleri bulabilirsiniz.

İş hayatında veya günlük hayatınızda aktif olarak bilgisayar kullanıyorsanız aşırı ısınma sebebi ile yavaşlama problemi ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunla karşılaşmamak için bilgisayarınızın modeline uygun olarak satın alacağınız soğutma sistemleri ile cihazınız aşırı ısınmasını kontrol altına alıp daha yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. MaxiTekno’da Alseye marka bellek soğutucu fan, LED ekranlı notebook soğutucu, alüminyum bellek soğutucu gibi bilgisayar soğutma sistemleri yer almaktadır.

MaxiTekno elektronik marketinin bilgisayar aksesuarları arasında kablo çeşitlerinden kasa ışıklandırmada kullanılan led aydınlatmalar ve soğutma setine kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Bilişim teknolojisini en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak bluetooth kablosuz USB, harici harddisk, mouse pad, LED kasa ışıklandırma, WiFi sinyal güçlendirici, dokunmatik fan kontrol paneli gibi bilgisayarınız ile uyumlu aksesuarları MaxiTekno’da bulabilirsiniz.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız için en kaliteli teknolojik ürünlere sahip olmak için bilişim teknolojisinin hızlı yükselişini yakından takip eden teknoloji market MaxiTekno ile uygun fiyatlı elektronik alışverişinin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.