Bilgisayar Ekipman ve Malzemeleri

Ugreen - Ugreen 4K HDMI Kablo
Ugreen 4K HDMI Kablo
%58indirim
59,90 TL
24,90 TL
Ugreen - Ugreen 3.5mm AUX RCA Ses Kablosu
Ugreen 3.5mm AUX RCA Ses Kablosu
%38indirim
39,90 TL
24,90 TL
Ugreen - Ugreen USB Uzatma Kablosu
Ugreen USB Uzatma Kablosu
%68indirim
39,90 TL
12,90 TL
Juo - Juo G-1 Gaming Notebook Soğutucu
Juo G-1 Gaming Notebook Soğutucu
%53indirim
149,90 TL
69,90 TL
Ugreen - Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu
Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu
%60indirim
49,90 TL
19,90 TL
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.

Bilgisayar


MaxiTekno’da en uygun fiyatlı bilgisayar aksesuarları modellerini bulabilirsiniz. Alseye, Xiaomi, Ugreen, Juo gibi markaların yer aldığı Maxitekno’da dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar kullanırken oldukça işinize yarayacak bilgisayar aksesuar çeşitleri bulabilirsiniz.

İş hayatında veya günlük hayatınızda aktif olarak bilgisayar kullanıyorsanız aşırı ısınma sebebi ile yavaşlama problemi ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunla karşılaşmamak için bilgisayarınızın modeline uygun olarak satın alacağınız soğutma sistemleri ile cihazınız aşırı ısınmasını kontrol altına alıp daha yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. MaxiTekno’da Alseye marka bellek soğutucu fan, LED ekranlı notebook soğutucu, alüminyum bellek soğutucu gibi bilgisayar soğutma sistemleri yer almaktadır.

MaxiTekno elektronik marketinin bilgisayar aksesuarları arasında kablo çeşitlerinden kasa ışıklandırmada kullanılan led aydınlatmalar ve soğutma setine kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Bilişim teknolojisini en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak bluetooth kablosuz USB, harici harddisk, mouse pad, LED kasa ışıklandırma, WiFi sinyal güçlendirici, dokunmatik fan kontrol paneli gibi bilgisayarınız ile uyumlu aksesuarları MaxiTekno’da bulabilirsiniz.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız için en kaliteli teknolojik ürünlere sahip olmak için bilişim teknolojisinin hızlı yükselişini yakından takip eden teknoloji market MaxiTekno ile uygun fiyatlı elektronik alışverişinin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.