Taşınabilir Şarj Cihazları

Sıralama seçin
Tronsmart - Tronsmart PB10 10000mAh Powerbank
Tronsmart PB10 10000mAh Powerbank
%28indirim
179,90 TL
129,90 TL
Xiaomi - Xiaomi Redmi 10000 mAh Powerbank
Xiaomi Redmi 10000 mAh Powerbank
%50indirim
199,90 TL
99,90 TL
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

En yeni teknolojilerle geliştirilmiş olan ve kullanım konforu açısından tüm beklentileri karşılayan taşınabilir şarj cihazlarını sitemizden temin edebilirsiniz. Sizlere en kaliteli markaların en yeni ürün modellerini cazip fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Gün boyunca yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ebatlarda dizayn edilen ve hafifliği  ile beğeni toplayan powerbank modellerine hemen şimdi göz atmaya başlayın.

Sitemizde 3 ya da 4 panelli olarak dizayn edilen güneş enerjili katlanabilir solar şarj aleti modelleri de yer alıyor. Bu ürünlerin USB portu sayesinde telefon, tablet, müzik çalar, fotoğraf makinesi gibi tüm cihazları pratik bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca iki ayrı cihazı aynı anda şarj etme özelliğine sahip olan ürün modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Kablo Karmaşasına Son Veren Taşınabilir Şarj Aletleri

Akım olmadığında şarj etmeye durduran ve yeterli güce ulaştığında yeniden şarj etmeye devam eden bu ürünler güneş enerjisi ile çalışıyor olmasıyla ön plana çıkıyor çıkıyor.  Ayrıca sitemizde kablosuz powerbank modelleri de bulunuyor. Kablo karmaşasına son veren ve konforlu kullanım yönüyle büyük ilgi gören kablosuz taşınabilir şarj cihazlarını en uygun fiyatla hemen şimdi temin edebilirsiniz.

Ayrıca hızlı şarj desteğine sahip olan ve bu sayede telefon tablet gibi cihazları çok daha hızlı bir şekilde  şarj edebilen ürün modelleri de güçlü bir seçenek olarak incelemeniz için sizi bekliyor. Dilerseniz tercihinizi klasik powerbank modellerinden çok daha ince bir yapıya sahip olan ürün tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Cebinizde bile kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu tasarımlar çanta kullanmayanlar için cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

Powerbank Modellerinde En Uygun Fiyat Fırsatı!

Su geçirmeyen led lambalı powerbank modelleri en çok ilgi gören taşınabilir şarj cihazları arasında yer alıyor. Sadece suya değil toza ve hafif darbelere karşı da yüksek mukavemet özelliğine sahip olan ürün modelleri uzun kullanım ömrü ile beğeni topluyor. Kamp, trekking gibi outdoor faaliyetler için son derece pratik bir seçenek olan bu ürün modellerini hemen şimdi temin edebilirsiniz. Tüm tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Yüz güldüren ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.