Kablosuz Şarj Cihazları

Sıralama seçin
Xiaomi - Xiaomi Redmi 20000 mAh Powerbank
Xiaomi Redmi 20000 mAh Powerbank
%32indirim
189,90 TL
129,90 TL
Stokta Yok
Stok Alarmı
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Telefon tablet ve benzeri cihazlarınızı şarj etmek için artık kablo sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece  sizlere sunduğumuz kablosuz şarj cihazı modellerinden temin etmek olacak. Bu sayede telefonunuzu şarj etmek için düğümlenen kabloları düzeltmek  gibi pek çok sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız. Sitemizde sizlere onlarca farklı tasarım seçeneğini bir arada inceleme imkanı sunuyoruz. Kablosuz şarj cihazı satın alırken size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek zorunda değilsiniz. Sitemizde aradığınız ürünü saniyeler içerisinde bulacaksınız.

Tercih edebileceğiniz ürün modelleri arasında hızlı şarj destekli olarak dizayn edilen şarj cihazları da mevcut. Üst düzey bir koruma sunan ve bu sayede elektriksel sorunlar nedeniyle telefon ve tabletlerinizin zarar görmesini engelleyen ürün modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz. Bu tasarımlar cihazınızı yüksek voltaj, yüksek akım, yüksek sıcaklık veya kısa devre gibi tüm sorunlara karşı koruma altına alacak bir teknoloji ile üretiliyor.

Hızlı Şarj Destekli Kablosuz Şarj Cihazları

Alt bölümü kaymaz yapıda dizayn edilen ve bu sayede telefonunuzu daha güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlayan tasarım seçeneklerine yönelin. Telefonunuzun kayması ve düşmesi endişesinden kurtularak rahatlıkla bataryasını doldurabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde ön bölümünde bulunan led ışıklar sayesinde telefonunuzun ne kadar şarj olduğunu anlık olarak görmenizi sağlayan ürün modelleri de yer alıyor.

En dayanıklı materyallerden üretilen ve bu sayede uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabileceğiniz kablosuz şarj cihazı modelleri arasında havalandırma sistemine sahip olan tasarımlar da yer alıyor. Bu sayede klasik bir kablosuz şarj cihazına nazaran daha serin bir çalışma sergileyebiliyor. Aynı zamanda çift sargı sistemine sahip olan ve telefonunuzu hem yatay hem de dikey bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyan ürün modelleri de incelemeniz için sizi bekliyor.

Kablosuz Şarj Cihazlarına Daha Fazla Ödemeyin!

Kablosuz şarj özelliğine sahip olan mousepad modelleri de tercih edilebilir. Kablosuz şarja uyumlu olan akıllı telefonları en pratik şekilde şarj etmenizi sağlayan bu tasarımlar için de minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Çünkü sizlere tüm tasarımlar için en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.