Şarj ve Data Kablosu

Sıralama seçin
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.

En yeni teknolojilerle üretilen ve artık hız problemi de ortadan kaldırıldığı için çok daha konforlu bir şekilde kullanılabilen şarj ve data kablosu modellerini sitemizden temin edebilirsiniz. Akıllı telefon modelleri ile birlikte kullanıma uygun olan şarj ve data kablosu  çeşitleri arasında hem iOS hem de Android kabloları bulabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz ürünleri sadece tek tıkla sepetinize atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında üçü bir arada  kablo modelleri de bulunuyor.  Bu tasarımlar farklı bağlantı noktalarına sahip olan akıllı telefon, notebook, powerbank gibi cihazlara uyumlu  uçları size bir arada sunuyor. Bu sayede tek bir kablo kullanımıyla telefonu şarj etme ya da veri aktarımı yapma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Yanınızda 3 farklı kablo yerine tek bir kablo taşımanız yeterli oluyor.

3’ü 1 Arada Kablo Modellerini Gördünüz mü?

Üçü bir arada kablo modelleri micro USB  bağlantısını, lightning bağlantısını ve type c bağlantılarını destekliyor.  Özellikle type c bağlantısı gelecekte daha fazla kullanılacağı için tercihinizi bu kablo modellerinden yana yapmanızda fayda var.  En uygun fiyatlarla micro USB ve type-c kablo modellerini satın alabilirsiniz.  Tasarımların tamamına göz atın ve beğendiğiniz ürünü tek tıkla sepetinize ekleyin.

Sitemizden MFI lisansına sahip olan iPhone kabloları da cazip fiyat avantajıyla temin edilebiliyor. IPhone telefonlarla %100 uyumlu şekilde çalışabilen bu kablo modelleri  farklı renk seçenekleri eşliğinde sizlere sunuluyor. Ayrıca sitemizde kablo dayanıklılığını arttıran örgülü modeller de mevcut. Satın aldığınız kabloyu daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayan örgülü kablo modellerini hemen temin edebilirsiniz.

Kablo Çeşitlerinde En Uygun Fiyat Burada!

Sizlere sunduğumuz tasarımlar 30 santimetre ile 3 metre arasında değişen uzunluklara sahip! Kullanım şeklinize en uygun olanı pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Telefonunuzu şarj etmek ya da data aktarımı yapmak için ek kablo kullanmanıza gerek bırakmayan 2 metre ya da 1 metre uzunluğundaki kablo modellerini de tercih edebilirsiniz. Tasarım seçenekleri adama daha sizde tercihinizi yapın ve uygun fiyat avantajından maksimum düzeyde faydalanın! Siparişleri kısa zamanda ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.