Hafıza & Depolama Ürünleri

Ugreen - Ugreen Type-C SD / TF Kart Okuyucu
Ugreen Type-C SD / TF Kart Okuyucu
%43indirim
149,90 TL
84,90 TL
DM - DM CR015 Micro SD Kart Okuyucu
DM CR015 Micro SD Kart Okuyucu
%63indirim
39,90 TL
14,90 TL
DM - DM Class 10 128GB Micro SD Kart
DM Class 10 128GB Micro SD Kart
%50indirim
299,90 TL
149,90 TL
DM - DM Class 10 16GB Micro SD Kart
DM Class 10 16GB Micro SD Kart
%63indirim
79,90 TL
29,90 TL
DM - DM Class 10 8GB Micro SD Kart
DM Class 10 8GB Micro SD Kart
%60indirim
49,90 TL
19,90 TL
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Verilerinizi hem güvenli ir şekilde saklamak hem de pratik bir şekilde taşımak için kullanabileceğiniz hafıza ve depolama ürünleri sitemizde! Tüm ürün gruplarında olduğu gibi hafıza ve depolama ürünlerinde de sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Kullanım şeklinize ya da ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Aynı zamanda en uygun fiyatları sunduğumuz için bütçe endişesi yaşamadan  sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Göz atabileceğiniz ürünler arasında micro SD & SD kartlar da bulunuyor. 128 GB gibi yüksek hafıza kapasitesine sahip olan micro SD kartlar ile birlikte kart okuyucu modellerine göz atmaya sakın unutmayın. 16 GB, 32 GB, 64 GB gibi daha düşük hafıza kapasitesine sahip olan kart çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

En Hızlı Micro SD Kart Okuyucu Çeşitleri Sitemizde!

Kart okuyucu çeşitleri ise son derece hafif malzemelerden hazırlanmış olması ve küçük ebatları sayesinde pratik bir şekilde taşınabiliyor. Cebinizde bile taşıyabileceğiniz kart okuyucu çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Hızlı aktarım özelliği sayesinde veri aktarımının pratik bir şekilde yapılabildiği ürün çeşitlerine hemen şimdi göz atmaya başlayın.

Özellikle gövde bölümü son derece dayanıklı materyallerden hazırlanan ve bu sayede uzun kullanım ömrü beklentisini fazlası ile karşılayan kart okuyucular uygun fiyat avantajından maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyor. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz kart okuyucu çeşitlerinde model seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın ve seçtiğiniz ürünü tek tıkla sepetinize ekleyin.

Hızlı Veri Aktarımı Sunan USB Bellek Modelleri

Pratik bir şekilde temin edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında USB bellekler  de bulunuyor. Veri depolamanın yanı sıra data taşımak ya da veri aktarımı yapmak amacıyla da kullanılan bu ürünlere tüm bilgisayar kullanıcıları ihtiyaç duyuyor. Siz de yüksek hızda veri aktarımı imkanı sunan USB bellek çeşitlerine  sitemizden ulaşabilirsiniz.

iPhone uyumlu micro SD kart okuyucu çeşitleri de dahil olmak üzere aradığınız tüm hafıza ve depolama ürün modellerini sitemizde bir arada bulabilirsiniz. En uygun fiyatlara eşlik eden ve yüz güldüren ödeme kolaylıklarından faydalanarak avantajlı bir alışverişle ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.