Araç Şarj Cihazları

Sıralama seçin
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Cep telefonu kullanımının her geçen gün artmasıyla şarj cihazlarının önemi de artmaya başlamıştır. Günümüzde insanlar yoğun bir yaşam sürmektedir. Dolayısıyla araç şarj cihazları cep telefonlarının şarj edilmesi için avantajlı bir çözüm sunmaktadır. Akıllı telefonlar sadece haberleşmede değil insanların pek çok ihtiyacının giderilmesinde kullanılmaktadır. Cep telefonlarında internet bağlantısı ile pek çok işlem yapılmaktadır. Telefonlara indirilen uygulamalar sayesinde banka işlemleri, sosyal medya platformları, oyunlar ve diğer uygulamalar kolaylıkla yapılabilir. Bu nedenle ne kadar güçlü ve uzun süreli bir bataryanız olsa da kısa sürede şarj etme ihtiyacınız olur. Şarj ihtiyacı beklemediğiniz anda doğabilir. Araç şarj cihazları seyahatte olduğunuz zaman da cep telefonlarınızı şarj edebilme olanağı sunmaktadır. Bu yüzden insanlar normal şarj cihazı dışında mutlaka araç şarj cihazı da bulundurmayı tercih ederler.

Araç Şarj Cihazları Hangi Avantajları Sağlar?

Ara şarj cihazları da teknolojinin sağladığı kolaylıkları kullanıcılara sunmaktadır. Markaların farklı özelliklere sahip şarj cihazlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Araç şarj cihazlarında genellikle hem micro USB şarj hem de standart USB çıkışı bulunduğundan farklı cep telefonlarını şarj edebilirsiniz.

Günümüzde araç şarj cihazlarında olan en önemli özelliklerden birisi de Quick Charge 2.0 seçeneği yani hızlı şarj fonksiyonudur. Yolculuğunuz sırasında zamanınız kısıtlı olsa da cep telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Bazı şarj cihazlarında ise hem normal şarj özelliği hem de Quick Charge 2.0 özelliği bir arada sunulmaktadır. Araç içinde telefonunuzu hızlı şarj etmenizin önemini bilen üreticiler bu özelliği çoğu zaman standart olarak sunmaktadır.

Araç şarj cihazı almak isteyenler cihazın görünümünden ziyade özelliklerini ve sağlayacağı avantajlarını göz önüne almalıdır. Yolculuk sırasında arkadaşlarınız, aileniz ile birlikte iseniz tek bir şarj cihazı yeterli olmayabilir. Bu durumda üreticilerin sunduğu 4 adet çıkışı bulunan araç şarj cihazlarını değerlendirmelisiniz. Bu özelliğe sahip cihazlarda her port 2.4A olup, toplam 48W gücünde oluyor.

Araç şarj cihazlarının en önemli özelliklerinden biri de hemen hemen her cep telefonuna uygun olmalarıdır. Mobil cihazınızı değiştirseniz bile şarj cihazınızı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca cihazların bazılarında USB çıkışı dışında Iphone ve iPad’ler için çıkış kablosu da bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.