Telefon Tutucular

Sıralama seçin
Juo - Juo Akrobat Telefon Tutucu Beyaz
Juo Akrobat Telefon Tutucu Beyaz
%50indirim
99,90 TL
49,90 TL
Toplam 122 ürün görüntüleniyor.

Telefon tutucular kullanıcılara ellerini kullanmadan serbestçe cep telefonunu kullanmaya, araçla seyir halinde iken güvenliğin sağlanmasına yardımcı olurlar. Bu cihazların seçimini cep telefonunuzun boyutuna, kullanım alanına, ürünle birlikte gelen aksesuarlara bağlı olarak yapmalısınız. Telefon tutucularında insanların aradığı temel özellik kullanımın kolay olmasıdır. Bu nedenle bazı ürünlerin satışı daha fazladır. Özellikle tüm cihazlara uyumlu olan tutucular çok talep görmektedir. Telefon tutucuları sınıflandırmak gerekirse cam önü, gösterge, havalandırma, çakmaklık ve slot olarak ayırabiliriz.

Telefon Tutuculara Neden İhtiyaç Duyulur?

Telefon tutucuların rağbet görmesinin başlıca nedeni günlük yaşamı kolaylaştırmasıdır. Bu sayede sahip olduğumuz cep telefonun her özelliğinden faydalanabiliriz. Araç içinde cep telefonu elde tutmaktan ziyade telefon tutucu kullanmak insanların daha fazla güvende olmasına yardımcı olmaktadır. Bu şekilde seyir halinde sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, telefonunuzu yüksek ses kalitesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca GPS kullanımı sırasında cihaz için harika bir yer oluyor. Yapacağınız telefon görüşmeleriniz sırasında kendinizi ve sevdiklerini de riske atmamış oluyorsunuz.

Telefon Tutucuların Özellikleri

Telefon tutucular için bazı ortak özellikler bulunmaktadır. Bu cihazların evrensel kulanım özelliğine sahip olması kullanıcılar tarafından çok önemsenmektedir. Bu özellik sayesinde cihazı çeşitli cep telefonları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Telefon tutucular için başka bir ortak özellik manyetik olmaları nedeniyle cihaz güvenliğini tam olarak sağlayabilmeleridir. Yüzeylerinin dönüş açısı 360 derece olduğu için kullanım sırasında ihtiyacınız olan açıyı kullanmanız mümkün oluyor.

Telefon tutucular ile kullandığınız cihazın çizilmemesi için kayma tabanlar ya da kauçuk tabanlar gibi özellikleri bulunmaktadır.

Ayrıca ürünün içeriğinde yer alan metal aksesuarlarla montajı kolaylıkla yapılabiliyor. Bunun yanı sıra takıp çıkarılmaları da kolay oluyor. Telefon tutucularının en iyi özelliklerinden biri ise telefonunuzda bulunan kılıfla birlikte kullanmanızın mümkün olmasıdır.

Bazı telefon tutucularını yeniden kullanmanız mümkün olduğu gibi yıkanabilir özellikleri de bulunmaktadır. Aracınızın farklı noktalarında kullanabilmenizi sağlayan 3M VHB yapışkan jel özelliğinin olması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcılar için bazı telefon tutucuları kablo şeklinde ya da daha farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Bu modellerin arasından sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek bir modeli mutlaka bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.