Android Kabloları (Micro USB)

Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Android işletim sistemine sahip olan cihaz modelleri ile uyumlu olan kabloları sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Micro USB kablo modelleri pratik kullanım yönüyle de ön plana çıkıyor. Sizlere ekstra dayanıklı olmasıyla beğeni toplayan örgülü Android kablolar da sunuyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Zengin ürün modeli seçeneği arasında beklentilerinizi karşılayan pek çok kablo çeşidi bulacaksınız.

Data ve şarj kablosu modelleri hızlı bir şekilde telefon, tablet gibi cihazlarınızın bataryasını doldurmanızı sağlarken aynı zamanda veri aktarımının da yine hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Sizlere 3’ü 1 arada kablo modellerine de cazip fiyatlarla sahip olma şansı tanıyoruz. Type-C micro USB şarj kablosu iPhone telefonlara özel lightning bağlantısını da sizlere sunuyor. 3 farklı uç seçeneği tek kabloda ve ekstra güçlendirilmiş kablo içi sayesinde daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

Farklı Renklerde Android Micro USB Kablo Modelleri Burada

Sitemizde siyah kablo modellerini de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda beyaz kablo isteyenler için de onlarca farklı seçeneği sizlere bir arada sunuyoruz. Gold ve rose gold seçeneklerine de göz atabilir, zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Yüksek kalite düzeyinde ürün modellerini sizlerle buluşturuyor ve bu sayede bütçenizi en doğru şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Kıvrılma ve kırılmalara karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahip olan kablo modelleri, 130 dereceye kadar bükülebilme özelliği sunan kablolar da sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Polyester katmanı esneklik sunarak kablonun konforlu bir şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca sitemizde çift taraflı olarak takılabilen kablo modelleri de mevcut. Kablo ucunun ters takılması sorununu ortadan kaldıran bu modellere de hemen göz atabilirsiniz.

Android Kablo Modellerinde En Uygun Fiyat Fırsatı

Kablo modellerinde farklı uzunluk seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. 30 cm kablo modellerine alternatif olarak 1 metre, 2 metre ve 3 metre seçeneklerini de hemen inceleyebilirsiniz. Model seçenekleri azalmadan en uygun fiyat fırsatından siz de faydalanın ve hemen kullanmak istediğiniz kablo modelini sepetinize atarak siparişinizi tamamlayın. Tüm siparişleri en hızlı şekilde kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.