Android Kabloları Type-C

Sıralama seçin
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon modelleri ile birlikte kullanıma uygun kablo çeşitlerini sizlerle  bu sayfada buluşturuyoruz. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ve tamamı belirli bir kalitenin üzerinde olan Android kabloları geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor olması ile ön plana çıkıyor. En yeni teknolojilerle hazırlanan şarj ve data kablosu çeşitleri  ihtiyacınıza en uygun seçimleri yapmanızı sağlıyor.

Sitemizde örgülü kablo modelleri de bulunuyor. Diğer kablo çeşitlerine nazaran çok daha uzun kullanım ömrü sunabilen bu tasarımlar dayanıklılığıyla beğeni topluyor. Kırılma ya da korkma olasılığı çok daha düşük olan  örgülü kablolar, kullanıcıları her şarj işleminden önce kablo çözme ve kabloyu düzeltme derdinden kurtarıyor. Güçlendirilmiş olan iç kablo materyali sayesinde çok daha  hızlı ve problemsiz bir şekilde şarj işlemini tamamlamak mümkün  oluyor.

3’ü 1 Arada Data ve Şarj Kabloları Burada!

Farklı bağlantı noktalarına sahip olan akıllı telefonlar, notebooklar ya da powerbank modelleri ile kullanıma uygun olan bu kablo modelleri iPhone telefonlar için özel olarak geliştirilmiş olan lightning bağlantısını da kullanıcısına sunuyor. Aynı zamanda gelecekte çok daha fazla kullanılacağı öngörülen type c  bağlantısı ile micro USB bağlantısını da sunuyor. Bir yandan da yanınızda 3 farklı kablo taşımak yerine tek bir kablo taşımanın konforunu sizlere sunuyor.

Android Kablolarında Farklı Uzunluk Seçenekleri Var!

Sitemizde yer alan kablo modellerini incelediğinizde pek çok farklı uzunluk seçeneği karşınıza çıkacak. Ek bir kablo  kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran 3 metre uzunluğundaki şarj ve data kablosu modellerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere 2 metre ve 1 metre seçeneklerini de sunuyoruz. 30 santimetre gibi kısa bir kablo modeline ihtiyacı olanları da unutmadık.

Sadece uzunluk bakımından değil renk seçeneği bakımından da sizlere zengin bir yelpaze sunmaya özen gösteriyoruz. Aradığınız renkleri sitemizde bulabilir ve hatta tercihinizi desenli olarak dizayn edilen kablo modellerinden yana kullanabilirsiniz. Elbette makul fiyat politikamız incelediğiniz bu koleksiyon için de geçerlidir. Sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz ve siparişlerinizi kısa zamanda adresinize ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.