Ev Şarj Adaptörleri

Sıralama seçin
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Telefon ve tablet gibi cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde şarj etmenizi sağlayacak olan tüm malzemeleri sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.  Ev şarj adaptörü ihtiyacınızı da en kolay şekilde karşılamanız için sizlere benzersiz bir koleksiyon sunuyoruz. Sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürün modellerinden oluşan bu koleksiyonda  aradığınız şarj adaptörü modelini hemen bulacaksınız.

Geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunarak sizlere beklentilerinizden ödün vermeden ürün seçimi yapma imkanı tanıyoruz. USB type-c şarj cihazı modellerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz. USB type-c uyumlu olan tüm cihazlarınızı şarj etmenizi sağlayan tasarım seçenekleri  pratik kullanım beklentisini de karşılıyor. Qualcomm işlemciler için özel olarak geliştirilen quick charge 4.0 teknolojisine sahip olan şarj adaptörü modellerine de hemen şimdi göz atın.

Çoklu Koruma Sunan Ev Şarj Adaptörleri Burada!

Telefon ve tablet gibi cihazlarınızın bataryasını en hızlı şekilde doldurmanızı sağlayan bu ürün çeşitleri şarj dolum süresini minimum seviyeye çekiyor. Ürün modelleri arasında çoklu korumaya sahip olan ve bu sayede kısa devre ya da aşırı akım gibi elektriksel sorunlardan  şarj ettiğiniz cihazı koruyan ürün çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alma imkanına sahipsiniz.

Hiçbir sorun yaşamadan aynı anda iki cihazı birden şarj etmenizi sağlayan ürün çeşitleri de  alternatifleriniz arasında mevcut. VoltiQ teknolojisine sahip USB port ile donatılan tasarımları mutlaka daha yakından inceleyin. Bu modeller akıllı telefonların ihtiyacına göre elektrik akımını ayarlıyor ve bu sayede daha verimli bir şarj imkanını sunuyor. Aynı zamanda type c üzerinden şarj desteği bulunan Macbook Pro ve notebookları da şarj etme şansınız oluyor.

Son Teknoloji İle Donatılan Ev Şarj Adaptörleri

Duvar tipi hızlı şarj cihazı modellerine de göz atarak tasarım seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın. Onlarca farklı ev şarj adaptörü modelini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Cihazı fiyatları bir fırsata dönüştürmek sizin elinizde!  Hem evde hem de ofiste kullanım için tercih edebileceğiniz bu tasarımları minimum fiyatlarla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.