İphone Kabloları

Sıralama seçin
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Bildiğiniz gibi Android işletim sistemine sahip olan telefonlarla  iOS işletim sistemine sahip olan telefonlar için kullanılan kablolar farklıdır! Eğer bir iPhone modeli kullanıyorsanız veri aktarımı, şarj çeşitli amaçlarla kullanacağınız kablo modelleri de farklıdır. Sizler için özel bir koleksiyon hazırladık ve tüm iPhone kabloları bu koleksiyon içerisine ekledik. En cazip fiyatlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan bu özel koleksiyonu içerisinde üçü bir arada kablo modelleri de bulunuyor. 3 uçlu kablo olarak da adlandırılan iphone type-c micro usb şarj kablosu modelleri iPhone telefonlar için üretilmiş olan lightning bağlantısını da kullanıcılara sunuyor. Böylece gün içerisinde yapmak istediğiniz işleme ve kullanmak istediğiniz cihazı en uygun ucu takabiliyor, 3 farklı kablo yerine tek bir kablo ile işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Örgülü Kablo Modellerinde Geniş Renk Skalası

Güçlendirilmiş iç kablo materyaline sahip olan bu ürünler şarj işlemini hem daha hızlı hem de daha sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Örgülü kablo yapısına sahip olan tasarımlar kablolarda sıklıkla meydana gelen kopma ve kırılma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Bu sayede seçtiğiniz şarj ve data kablosu modelinin kullanım ömrü de çok daha uzun oluyor.

Koleksiyonumuz içerisinde sizlere örgülü kablo modellerini de geniş bir renk seçeneği yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Aynı zamanda desenli olarak dizayn edilen tasarım seçeneklerine de göz atabilirsiniz.  Yüksek kalite düzeyine sahip olan iPhone data ve şarj kablosu modelleri arasında  3 metre uzunluğu ile ön plana çıkan tasarımları da bulabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere 1 metre ve 2 metre gibi uzunluk seçeneklerini de sunuyoruz. Kullanım şeklinize ya da ihtiyaçlarınıza en uygun olanları pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

MaxiTekno Avantajlarıyla Hemen Tanışın!

Sitemizde MFI sertifikalı olan ürün çeşitleri de bulunuyor. Güvenle kullanabileceğiniz şarj ve data kablosu çeşitlerinde  en uygun fiyat avantajını siz de değerlendirin. Sertifikalı ve kaliteli kablo çeşitleri için daha fazla ödemenize hiç gerek yok!  Sitemizden alışveriş yapan ve kazançlı çıkanlar kervanına siz de katılın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında tüm siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.