Kablolar

Sıralama seçin
Toplam 268 ürün görüntüleniyor.

Akıllı telefon modelleri ile birlikte kullanabileceğiniz kablo çeşitlerini uzakta aramayın. Sadece tek tıkla sitemizden temin edebilir ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kablo koleksiyonumuz içerisinde sadece kaliteli ürünler yer aldığı için satın aldığınız kablo modellerini uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere şarj ve data kablosu çeşitlerini de en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz.

Telefonunuzu bilgisayarınız aracılığıyla şarj ederken aynı zamanda veri aktarımı da yapmanızı sağlayan bu kablolar rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Telefonunuzun hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlayacak olan kablo çeşitleri geniş bir renk skalası da sunuyor. Aynı zamanda desenli olarak dizayn edilen kablo modellerini de sizlerle buluşturuyoruz.

Ses ve Dönüştürücü Kablo Modellerine Hemen Göz Atın!

Seçenekleriniz arasında ses kablosu modelleri de bulunuyor. Akıllı telefon, mp3 çalar, tablet ve diğer taşınabilir 3.5 mm aux girişine sahip cihazlar ile uyumlu olan ses kabloları yüksek iletkenlik özelliğine sahip olmasıyla da benzerlerinden ayrılıyor.  PVC kaplama olan tasarımlar yıpranmaya karşı dayanıklı olduğundan standart modellerden daha uzun süre kullanılabiliyor.

Kaliteli ürün çeşitleriyle hazırladığımız bu koleksiyondan dönüştürücü kablolar da temin edilebiliyor. Dönüştürücü kablolarla type-c bağlantı noktasına sahip cihaz modellerine sadece tek kablo kullanarak mouse, klavye, yazıcı, USB bellek, harici sabit disk modelleri kolaylıkla bağlanabiliyor. Dolayısıyla tüm bilgisayar kullanıcılarının dönüştürücü kablo çeşitlerine ihtiyacı oluyor.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Kablo Modellerinde Cazip Fiyatlar

Sitemizde görüntü aktarıcı kablolar da bulunuyor. Aynı zamanda bluetooth araç kiti modelleri, hızlı şarj kabloları ve adaptörleri de hemen temin edebileceğiniz tasarım seçenekleri arasında bulunuyor. Örgülü yapısı sayesinde kopma riski minimuma indirgenen ve daha uzun süre yıpranmadan kullanılabilen modelleri de en uygun fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz.

Elbette iPhone data ve şarj kablosu çeşitleri de burada! Teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılamanız durumunda ayırdığınız bütçeden tasarruf elde edebiliriz. Çünkü sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yüz güldüren ödeme seçenekleri ile alışveriş keyfinizi ikiye katlıyoruz. Bu avantajlardan hemen şimdi siz de faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.