Drone Multikopter

Sıralama seçin
Racerstar - Racerstar 5040 4 Kollu Pervane Mavi
Racerstar 5040 4 Kollu Pervane Mavi
%63indirim
39,90 TL
14,90 TL
Racerstar - Racerstar 5040 4 Kollu Pervane Mor
Racerstar 5040 4 Kollu Pervane Mor
%63indirim
39,90 TL
14,90 TL
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

 

Uzaktan kumanda ile ve özel bir yazılımla yönlendirilebilen, günümüzün en eğlenceli ürünlerinden biri olan drone modelleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Hem amatör hem de profesyonel kullanım için dizayn edilen onlarca farklı model seçeneğini bir arada incelediğinizde beklentilerinize en uygun ürünü seçme şansınız da yükselir. İşte bu nedenle drone koleksiyonumuz içerisinde sizlere olabildiğince farklı modelleri sunmaya özen gösterdik.

En son teknoloji ile geliştirilen bu ürünler farklı  motor sayısına sahip olabiliyor. Sizlere en çok beğeni toplayan quadcopter modelleri ile  dahil olmak üzere tüm drone çeşitlerini bir arada inceleme imkanı sunuyoruz.  Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz tasarımlar uygun fiyat avantajından da faydalanmanızı sağlayabiliyor.

Yüksek Performanslı Drone Modelleri

Mini  wifi kameralı modeller ve yarış yapmak için özel olarak dizayn edilen fpv tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kullanım amacınıza yönelik olarak tercih yapabilirsiniz. Yüksek performanslı motorlarıyla uzun süre uçuş yapabilen bu tasarımlar en dayanıklı malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Bu sayede hafif darbelerden etkilenmiyor.

Sitemizde sevdiğiniz drone  modeli ile birlikte kullanabileceğiniz yardımcı aparat ve aksesuarları da temin edebilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz kalkış iniş pisti aynı zamanda drone kullanım deneyimi kazanmanıza da yardımcı oluyor. Seviye ölçer ve alarm modülü, yedek motor, soketli anten ya da şarj aleti gibi ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatla sitemizden hemen karşılayabilirsiniz.

Drone Yardımcı Aparat ve Aksesuarlar Burada!

Elbette tüm drone kullanıcılarının en temel ihtiyaçlarından biri olan pervane koruyucu çeşitlerini de sizlere sunmayı ihmal etmedik. İstenmeyen durumlarda drone modellerinin en çok zarar gören bölümü pervane olduğundan, sıklıkla bu aparatı değiştirmeniz gerekebilir. Sizlere sitemizde pervane çeşitlerini 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Drone modellerini herhangi bir yere taşırken de zarar görmesini  önleyebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken taşıma ve koruma çantaları sitemizde göz atmanız için sizi bekliyor. Koleksiyonumuz içerisinde sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünlere yer veriyoruz. Kalite endişesi yaşamadan gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve uygun fiyatları kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.